blog

SERVIS PROJEKTORů

Servis projektorů, Praha

Provádíme servis projektorů všech typů a značek pro firmy i jednotlivce nejen z Prahy, ale díky službě svozu projektorů zdarma z celé ČR.
Objednat svoz projektoru

Oprava projektorů všech značek

Opravíme Vám projektory všech značek, např. 3M, Acer, BenQ, Canon, Casio, Dell, Epson, Hitachi, HP, LG, Nec, Panasonic, Proxima, NEC, Sanyo a jiné.

Zkušenosti máme se všemi závadami projektorů

Obrátit se na nás můžete vždy, kdy Váš projektor nefunguje.

To se může projevit špatným obrazem - pruhy, tečkami, stíny či zažloutnutím obrazu nebo tím, že lampa nesvítí vůbec, přehříváním projektoru, jeho samovolným vypínáním či nemožností projektor zapnout, popřípadě hlučností.

Příčinou nejčastěji bývá prasklá lampa, problém s čočkou objektivu, závada na chladicí jednotce nebo ventilátoru, znečištěné filtry, zničený zobrazovací chip nebo zvukový modul.

V každém případě jsme připraveni Váš projektor opravit!

Objednat svoz projektoru

Náhradní díly na projektory

Samozřejmostí je rychlé zajištění všech potřebných náhradních dílů na projektory - ať už se jedná o lampy, filtry nebo jiné komponenty.

Odborné čiště projektorů - profylaxe

Ze zkušeností víme, že většina závad projektorů je způsobena jeho znečištěním. Proto doporučujeme prevenci! Rozbití projektoru předejdete, budete-li Váš projektor pravidelně odborně čistit. A také tuto službu Vám samozřejmě v případě zájmu poskytneme!

 

Servis projektorů - varianty:

 

Jsme etablovaná, dynamicky se rozvíjející společnost, která se dlouhodobě zabývá servisem, konfigurací, optimalizací chodu počítačů a všemi dalšími pracemi, které s během počítačů souvisí. Obraťte se na nás!