blog

SERVIS TISKáREN A PLOTTERů

Servis tiskáren a plotterů pro firmy - laserové

Poskytujeme pozáruční servis tiskáren a plotterů pro firmy všech typů a značek. Servis tiskáren provádíme pro všechny modely tiskáren Epson, OKI, Brother, HP (Hewlett Packard), Canon, Konica - Minolta, Kyocera, Lexmark, Xerox, Samsung a veškeré další běžně se vyskytující značky.

Servis tiskáren a plotterů provádíme v případě zájmu také v místě klienta, případně můžete využít svoz zařízení zdarma z celé ČR.

Objednat svoz zařízení
Naší prioritou je vždy rychlost a kvalita opravy s důrazem na minimalizaci omezení provozu klienta. V případě potřeby jsme schopni po dobu opravy zapůjčit náhradní zařízení.

Vždy před započetím servisních prací provedeme diagnostiku tiskárny a klientovi poskytneme cenovou nabídku na opravu zařízení. Po akceptaci ceny provedeme následně její odborný servis v co nejkratší možné lhůtě. Většinu náhradních dílů držíme skladem, případně jsme schopni díly ve velice krátké době naskladnit.

V případě potřeby provádíme také dodávku a instalaci nových tiskáren a jsme schopni provádět zásobování společností kancelářským papírem a veškerým spotřebním materiálem.

V případě zájmu o servis tiskárny či plotteru nás můžete kontaktovat telefonicky nebo emailem. Máte-li jakékoliv dotazy, jsme Vám rovněž k dispozici...

Servis tiskáren a plotterů