POZOR, ZMĚNA PRACOVNÍ DOBY NA POBOČCE MODŘANY: 22. - 23. 5. 2024 OTEVŘENO 9-12, 13-16 hod. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ
blog

SERVIS PROJEKTORů

Servis projektorů, Praha

Provádíme servis projektorů všech typů a značek pro firmy i jednotlivce nejen z Prahy, ale díky službě svozu projektorů zdarma z celé ČR.
Objednat svoz projektoru

Oprava projektorů všech značek

Opravíme Vám projektory všech značek, např. 3M, Acer, BenQ, Canon, Casio, Dell, Epson, Hitachi, HP, LG, Mitsubishi, Nec, Optoma, Panasonic, Proxima, NEC, Sanyo a jiné.

Zkušenosti máme se všemi závadami projektorů

Obrátit se na nás můžete vždy, kdy Váš projektor nefunguje.

To se může projevit špatným obrazem - pruhy, tečkami, stíny či zažloutnutím obrazu nebo tím, že lampa nesvítí vůbec, přehříváním projektoru, jeho samovolným vypínáním či nemožností projektor zapnout, popřípadě hlučností.

Příčinou nejčastěji bývá prasklá lampa, problém s čočkou objektivu, závada na chladicí jednotce nebo ventilátoru, znečištěné filtry, zničený zobrazovací chip nebo zvukový modul.

V každém případě jsme připraveni Váš projektor opravit!

Objednat svoz projektoru

Náhradní díly na projektory

Samozřejmostí je rychlé zajištění všech potřebných náhradních dílů na projektory - ať už se jedná o lampy, filtry nebo jiné komponenty.

Odborné čištění projektorů - profylaxe

Ze zkušeností víme, že většina závad projektorů je způsobena jeho znečištěním. Proto doporučujeme prevenci! Rozbití projektoru předejdete, budete-li Váš projektor pravidelně odborně čistit. A také tuto službu Vám samozřejmě v případě zájmu poskytneme!

 

Servis projektorů - varianty:

 

Informace naleznete také v publikovaném článku:

Servis a opravy projektorů všech značek – svoz zdarma z celé ČR

 

Jsme etablovaná, dynamicky se rozvíjející společnost, která se dlouhodobě zabývá servisem, konfigurací, optimalizací chodu počítačů a všemi dalšími pracemi, které s během počítačů souvisí. Obraťte se na nás!